ADVERTISEMENT

If You Can Buy 1 For $ 1

Riddle:

If you can buy 1 for $1, 14 for $2, and 145 for $3, what are you buying?

Answer:

House numbers

Rated 3/5 based on 626 votes
If you can buy 1 for $ 1 Riddle Meme.
If you can buy 1 for $ 1 Riddle Meme with riddle and answer page link.

Riddles for Adults

What is it Riddles

ADVERTISEMENT